دانلود رزتا استون انگلیسی با لهجه انگلیسی RosettaStone British English

دانلود رزتا استون انگلیسی با لهجه انگلیسی RosettaStone British English

نرم افزار آموزش رزتا استون انگلیسی لهجه انگلیسی  Rosetta Stone TOTALe British English Version 4 یکی از معروفترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی در دنیا است. روش آموزش زبان انگلیسی Rosetta Stone از نحوه یادگیری اولین زبان، یعنی زبان مادری پیروی میکند. برنامه آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی با کمک تصاویر مرتبط و تلفظ کلمات و جملات و با تکرار آنها و در عین حال بدون استفاده از ترجمه یا گرامر زبان مورد نظر را آموزش می دهد. با این روش شما نوشتن، خواندن، مکالمه، تلفظ و گرامر را به صورت طبیعی و بدون نیاز به ترجمه فارسی یاد خواهید گرفت. شما معنی کلمات را با استفاده از ارتباط آنها با تصاویرشان و با تکرار و شنیدن و خواندن آنها بسیار بهتر یاد خواهید گرفت و نیازی به حفظ ترجمه فارسی آنها ندارید. این روش اکنون بهترین روش آموزش زبانهای خارجی است و در تمام مراکز آموزش زبان از آن استفاده می شود.

در این صفحه آموزش زبان انگلیسی رزتا استون برای دانلود هموطنان عزیز قرار گرفته است. جهت دانلود سی دی Rosetta Stone بر روی لینکهای دانلود کلیک کنید.

دانلود رزتا استون انگلیسی با لهجه آمریکایی RosettaStone English American

   تعداد دیسک    6 دیسک اورجینال 
  سطح  ۵ سطح – مبتدی تا پیشرفته 
  لهجه  انگلیسی
  توضیحات  همراه با فایلهای صوتی و راهنمای نصب فارسی  
  قیمت  13500 تومان

خرید پستی از فروشگاه آسان زبان

رمز فایل: www.asanzaban.com

راهنمای نصب برنامه

6 Comments on “دانلود رزتا استون انگلیسی با لهجه انگلیسی RosettaStone British English”

  1. سلام
    این آموزش ها تا یک جا پیش میرود بعدکد فعال سازی میخواهد که ما نداریم. اگر نیاز است سی دی بخریم چرا این همه دانلود کردیم. لطف کنید کد فعالسازی هم بگذارید که بتوانیم استفاده کنیم .
    ممنون

  2. از کدوم قسمت کد فعالسازی برنامه رو پیدا کنیم من تا سطح 1 درس 2 تونستم بخونم درس بعدی کد فعال سازی می خواهد لطفا راهنمایی کنید

  3. شما که این همه زحمت کشیدید برنامه اموزش زبان رزتا استون گذاشتید خب کد فعال سازیش هم می ذاشتید لااقل بگید از کجا کد فعال سازی و پیدا کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *